Hakkımızda

Bilici İnşaat Hakkında

50 Yılı Aşan Tecrübe

Bilici İnşaat, 1962'den beri gerek kamu, gerek özel sektörde gerçekleştirdiği projelerle Çanakkale ve çevresinde köklü bir firmadır.

İhtiyaca Göre Analiz

Bilici İnşaat, özel sektörde gerçekleştirdiği projelerde; kişilerin ihtiyaçlarını dönemin koşullarına göre analiz eder.

Modern ve Kullanışlı Yapılar

Bilici İnşaat, hayata geçirdiği projelerde, dönemin şartlarına uygun modern, kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanır.

Yarım Asırı Aşan Tecrübemiz Güvencenizdir.

Kuruluş tarihimizden itibaren, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde kaliteli hizmet planımızı ilke edinerek, deneyimli kadromuzdaki genç ve dinamik yapımız ile inşaat sektöründeki güvenirliğimizi her geçen gün daha da arttırmak için çalışıyoruz.

Tüm projelerimize özenli işçilik, doğru fiyatlama, güvenirlilik, kaliteli süreklilik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerimizden asla ödün vermeden tüm gayretimizle devam edeceğiz. 35 yıllık tecrübemiz güvencenizdir.

Biz Kimiz?

Bilici İnşaatın temelleri A. Rafet Bilici tarafından 1962 tarihinde faaliyet göstermeye başlayan Rafet Bilici Prj. Taah.İşleri adı altında atılmıştır. 1962 yılından bugüne yaptığımız her işin reklam, prestij, güven ve kalite resmini yansıtacağına olan inancımızla, Ticari ahlak ve dürüstlükten asla ödün vermeden, canlı, çevre, doğa ve insan yaşamına sıkı sıkıya bağlılığımızdan doğan kaliteli hizmet anlayışımızla, ilk günden bugüne kadar sorumluluk anlayışı çerçevesinde, inşaa aşamasıyla sınırlı kalmayan sahiplenme duygusuyla, bilinçli, uzman kadromuzla, sevdiğimiz işi yapıyor ve insanların seveceği, kendilerini her daim mutlu hissedeceği projeler üretiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

1962 yılından bu yana Çanakkale Merkez ve ilçeleri ile çevre illerde köklü yapım ve tadilat projelerini gerçekleştirdik. Kuruluşumuzdan bu güne gerek kamu gerek özel sektörde hayata geçirdiğimiz yüzlerce proje ile yüzde yüz memnuniyetli müşteri portföyümüzü oluşturduk. 2000 yılından itibaren yeni nesil yaşam alanları ile siz değerli müşterilerimize kaliteli yaşam alanları oluşturuyoruz.